Vyhledej
Novinky emailem
Nákupní centrum CENTRUM ve Dvoře Králové > Podnikání

Valentýn v NC Centrum Dvůr Králové: kupujte dárky od srdce, malí obchodníci vám poradí

Redakce / 3.02.2021, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, centrum.kralovedvorsko.cz
Radost z dárku začíná radostí z nákupu. Udělejte radost sobě, místnímu podnikateli a nakonec i darovanému nákupem dárku v jednom z obchodů Nákupního centra Centrum. Projděte si naší fotogalerii místních obchodníků a vyberte ten, ze kterého bude váš dárek nejvhodnější :-) Níže je seznam obchodů se všemi informacemi včetně otevírací doby.

FOTOGALERIE - OBCHODY centrum 1

FOTOGALERIE - Obchody CENTRUM 2


Nákupní centrum CENTRUM tvoří 30 prodejen s rozmanitým sortimentem včetně kaváren a restaurace.

Místní obchodníci nejenže umí poradit a záleží jim na spokojeném zákazníkovi, ale zároveň svým obchodem oživují ve Dvoře Králové samotné centrum a ulice. 

Pojďme jim ukázat, že jsme rádi, že je tu máme. 

Pojďme je podpořit v tom, v čem jsou dobří a pro naše město přínosní. Doporučujme je našim známým i návštěvám. Nakupujme u nich, jak je to jen možné. 

SEZNAM OBCHODŮ NC CENTRUM DVŮR KRÁLOVÉ N. L.:

 1. SLUNÍČKO - obchod provoněný čerstvě namletou kávou, čajem, čokoládou, ozdobený drobnými dárky - v Palackého ulici
 2. TOP DROGERIE - František Kočí
 3. JK ATELIÉR - dámská móda do společnosti i pro volný čas včetně originálních modelů z vlastní královédvorské dílny - v Palackého ulici
 4. ZLATNICTVÍ JM - prodej, návrhy, výroba či úprava zlatých a stříbrných šperků díky šikovné mladé majitelce, nabídka i značkových hodinek - v Palackého ulici
 5. JEŘABINKA - opečovávaný obchod se zdravou výživou, s čerstvým pečivem a usměvavou prodavačkou - v Palackého ulici 
 6. NÁBYTEK ve Dvoře - interiérové studio pro firmy i domácnost v budově bývalé hasičárny, kde se pohodlně posadíte a už bez nového gauče, postele či křesla neodejdete.

 7. DOSTAVENÍČKO - rodinná cukrárna a kavárna s nádhernou zahradou. Každý den teplá polévka a čerstvé pečivo, malované dorty  - parkoviště u šindelky (Tylova ulice)
 8. PLETAP - obchod nejen se společenským pánským i dámským oblečením včetně vlastní výroby a doplňků - v Havlíčkově ulici
 9. ZAHRÁDKÁŘSKÉ POTŘEBY - František Kočí
 10. OBLEČENÍ WOLF - oblečení pro celou rodinu, dětské holiny, dámské kabelky - v ulici Josefa Hory (od pošty na náměstí)
 11. PAPÍRNICTVÍ u pošty - ranní zachránce nejen všech zapomnětlivých školáků. Nad rámec běžného papírenského sortimentu nabízí tento rodinný obchod velký výběr kreativních potřeb, korálky a bižuterní komponenty aj. 
 12. KYTIČKÁRNA u Starého pivovaru - dechberoucí opečovávané řezané květiny, hrnkové rostlinky, umělé dekorace, kytice a věnce na objednávku. 
 13. VINOTÉKA GOLDŠMÍDOVI - rozlévané i lahvové víno z ověřených sklepů, vlastní pivo i víno, pivo soudky včetně pronájmu chlazení - v areálu Starého pivovaru (u Billy)
 14. MOTÁLKOV - barevný svět ručních prací
 15. HRUBÁ OPTIKA - místní oční optika se vstřícnou obsluhou nabízí vše, co souvisí s brýlemi včetně sportovních modelů a přesného měření zraku - přímo na rohu náměstí TGM
 16. COUNTRY SALOON - restaurace
 17. HRAČKÁŘSTVÍ na náměstí - stálice dvorského náměstí - kromě hraček a sportovních potřeb můžete v tomto obchodě již od roku 1994 nakoupit i papírenské zboží
 18. DŮM BAREV - František Kočí
 19. ČTYŘLÍSTEK DK - obchod dětským zbožím pod taktovkou mladého páru - oblečení, kojenecké zboží, kočárky, novorozenecké sety ve Švehlově ulici (výjezd z náměstí ke kruháči)
 20. VEROLINA.CZ  obchod zlevněným značkovým a prémiovým zbožím ve Švehlově ulici
 21. TAPÍR - obchod dárkovým zbožím plný originálních českých výrobků a dobrot, přírodní kosmetiky a drogerie včetně stáčených mycích a pracích prostředků - Přemyslova ulice (od náměstí k roubence)
 22. SEEL elektro - tento tradiční obchod zaměřený na servis a prodej elektro dlouho sídlil v domě na náměstí než tento městský dům v roce 2019 vyhořel. Nyní je tedy na pěší zóně (Revoluční ulice)
 23. ZANDLEROVO papírnictví & tapety - rodinný obchůdek naplněný školními a kancelářskými potřebami s nebývale širokou paletou interiérových tapet - na pěší zóně (Revoluční ulice).
 24. SPODNÍ PRÁDLO A SPORT - obchod kvalitním značkovým spodním prádlem a sportovním oblečením pro děti i dospělé na pěší zóně (Revoluční ulice)
 25. GALANTERIE na pěší zóně - obchod který nás držel před rokem při šití roušek nad vodou :-) nabízí šicí potřeby, galanterii, spodní prádlo, punčochové zboží včetně ponožek dvorské značky Bonastyl
 26. BIOMARKET pod gymnáziem - obchod zdravou výživou a bioprodukty včetně bioovoce a zeleniny. Nejširší sortiment široko daleko.
 27. ELEKTRO TEICHMANOVI - nekupujte zajíce v pytli a poraďte se místními odborníky, kteří vám seženou, co vám na očích uvidí. A k populárnímu motůčku nyní do nabídky přidali i elektrokoloběžku. (ulice Rooseveltova)
 28. SHANKS - elektrobazar zahraniční techniky
 29. U MAMINEK - obchod cenově dostupným dámským oblečením u malého kostelíčka (ulice Dobrovského)
 30. RESTAURACE BAROQUE ve dvoře - jedinečný koncept restaurací a kaváren, které dávají vašim zážitkům novou chuť. Přijďte na pivo s jídlem v jednom tónu

Mediálním partnerem OC CENTRUM je portál ZvičinaTV.cz a Královédvorsko.cz. Organizátorem akce je MeOb, s.r.o. 

Podporujeme obchody a služby v centru Dvora Králové nad Labem.

Další články Nákupní centrum CENTRUM ve Dvoře Králové

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 139x
 
Hodnocení článku: